Pakalpojumi

Mēs nodrošinām pakalpojumus, kas saistīti ar lielgabarīta un smagsvara transporta un kravu kustību Eiropā un NVS dalībvalstīs, nodrošinot transporta atļaujas un pavadību. Atkarībā no transporta un kravas izmēriem, mēs palīdzam atrast labākos maršrutus un veikt maršrutu apsekošanu, lai redzētu ceļu stāvokli, izmērītu tiltu un elektrības kabeļu augstumus, kā arī apsekotu citus apstākļus, kas varētu aizkavēt konkrētā lielgabarīta un smagsvara transporta vai kravas kustību.

TRANSPORTS

Piedāvājam transporta pakalpojumus lielgabarīta un smagsvara kravām Eiropas Savienības un NVS dalībvalstīs.

ATĻAUJAS
Atļaujas nepieciešamas lielgabarīta un smagsvara transportam un kravai, kas pārsniedz sekojošos maksimāli pieļaujamos transporta un kravas izmērus:
Garums: 16.50 m kravas automašīna ar puspiekabi*
Platums: 2.55 m*
Augstums: 4.00 m*

*Ar likumu atļautais izmērs un svars dažādās valstīs un atsevišķos valstu reģionos atšķiras.

Atļauju izgatavošanas un apstiprināšanas laiks dažādās valstīs ir atšķirīgs, bet mēs palīdzam gludi iziet cauri šim procesam, lai ikviena klienta vajadzības un cerības tiktu apmierinātas.

PAVADĪBA

Pavadība ir nepieciešama lielgabarīta un smagsvara transportam un kravai, kuru izmēri pārsniedz katras valsts likumdošanā noteiktos izmērus. Pavadību nodrošinām paši ar savu autotransportu un saviem prasmīgajiem autovadītājiem.

POLICIJAS PAVADĪBA
Piedāvājam policijas pavadību lielgabarīta un smagsvara transportam un kravai, kuru izmēri pārsniedz konkrētās valsts likumdošanā noteiktos standarta izmērus.