PAR MUMS

OTPE SIA ir tulkojumu aģentūra, kas piedāvā tulkošanas pakalpojumus vairāk kā 100 valodu kombinācijās un iespēju apliecināt juridisku dokumentu tulkojumus pie zvērināta notāra vai pievienot zvērināta tulka apstiprinājumu (pēc pieprasījuma). Mūsu pakalpojumi ietver rakstiskos tulkojumus visdažādākajās nozarēs, kā arī korektūru un rediģēšanu, ko veic speciālisti, kuriem mērķa valoda ir dzimtā valoda.

Lai nodrošinātu labu tulkojumu kvalitāti, mēs izvēlamies speciālistus, kuriem ir atbilstoša izglītība un vismaz 3 gadu pilna laika pieredze tulkojumu sfērā atbilstošajā nozarē. Papildus tam, mūsu tulki tiek pārbaudīti pirms pasūtījumu došanas un ikviens pasūtījums iziet kvalitātes pārbaudi.

Visu pasaules valstu klienti ir vienmēr laipni aicināti sadarboties. Esam ļoti elastīgi attiecībā uz termiņiem, cenām un maksājumu veidiem, kā arī maksājumu nosacījumiem, jo uzskatām, ka spēja vienoties ir veiksmīgas sadarbības priekšnoteikums.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par izcenojumu, termiņu un citiem nosacījumiem, lūdzu nosūtiet e-pastu uz tulkojumi@otpe.lv, piezvaniet uz +371 28362806 vai ierodieties pie mums birojā Skolas ielā 21-506, Rīgā.